Hundeide skyttarlag

Arve Halsteinslid beste lokale skyttar

På Hundeide skyttarlag sitt miniatyrstemne i Retura-Cup vart beste lokale skyttar i klasse 3-5 Arve Halsteinslid, Haugen, med 344 poeng.

Arve Halsteinslid vart beste lokale skyttar med 3. plass i klasse 3-5 då Hundeide skyttarlag arrangerte miniatyrstemne i Retura-Cup denne helga.   Foto: Arkivfoto: Tormod Flatebø

Sport

I juniorklassen vart Jakob Lotsberg, Nordbygda og Rand, nummer to med poengsummen  342. Fredrik Taklo, Hundeide, tok tredjeplassen med 341 poeng. For andre resultat viser vi til resultatlistene. 


 

Meisterskap: 

Rekrutt: 1. Lars Rune Mjellem, Hyen 340, 2. Kristine Solheim, Almenning 339, 3. Emma Årdal, Almenning 324.

Eldre rekrutt: 1. Andreas Valde, Engesetdal/Skodje 349, 2. Ørjan Frøysadal Hauge, Sunnylven 345, 3. Daniel Matias Mjellem, Hyen 338.

Junior: 1. Isak Frøysadal Hauge, Sunnylven 345, 2. Jakob Lotsberg, Nordbygda og Rand 342, 3. Fredrik Taklo, Hundeide 341.

Eldre Junior: 1. Bendik Stokland, Stadlandet 330.

V65: 1. Per Ulvestad, Hovdebygda og Ørsta 348, 2. Harry Gram, Førde 345, 3. Odd Peter Skinlo, Hyen 344.

V73: 1. Ludvig Indrebø, Farnes 349, 2. Kristen Lotsberg, Nordbygda og Rand 349, 3. Erling Sylte, Fiskå 349.

Klasse 1: 1. Magne Olav Reme, Utvik og Innvik 240, 2. Rudi Lødemel, Hornindal og Markane 236.

Klasse 2: 1. Håvard kvalen, Hafslo 337, 2. Leon Sindre Lillehamre, Fiskå 334, 3. Roger Vangen, Stranda 334, 4. Ole Kristian Aasen, Haugen 332.

Klasse 3-5: 1. Kristian Frøysadal Hauge, Sunnylven 345, 2. Reidun Kristin Knapstad, Florø 344, 3. Arve Halsteinslid, Haugen 344.

V55: 1. Terje Alværvik, Gaular 347, 2. Ove Grimsbø, Førde 346, 3. Jon Magnar Gjerland, Holsen 345.

Hovudskyting

Klasse V65: 1. Per Ulvestad, Hovdebygda og Ørsta 248, 2. Harry Gram, Førde 246, 3. Anton Jon Aarskog, Sundnes 246, 4. Magne Skårbø, Stadlandet 245, 5. Odd Peter Skinlo, Hyen 245

Klasse V73: 1. Magnar Molland, Sogndal 249, 2. Kristen Lotsberg, Nordbygda og Rand 249, 2. Ludvig Indrebø, Farnes 249, 4. Erling Sylte, Fiskå 249, 5. Svein Hoem, Stryn 248, 6. Knut Riise, Hovdebygda og Ørsta 247, 7. Karstein Velle, Fiskå 246, 8. Toralf Årdal, Jølster 243, 9. Knut Lillestøl, Hornindal og Markane 239, 10. Nils Bjørdal, Hovdebygda og Ørsta 235

Klasse 1: 1. Magne Olav Reme, Utvik og Innvik 240, 2. Rudi Lødemel, Hornindal og Markane 236

Klasse 2: 1. Leon Sindre Lillehamre, Fiskå 243, 2. Håvard kvalen, Hafslo 241, 3. Roger Vangen, Stranda 239, 4. Ole Kristian Aasen, Haugen 237

Klasse 3: 1. Jon Henrik Sætre, Hundeide 229, 2. Johannes Finstad, Hafslo 222, 3. Janne Tormodset, Viksdalen 220

Klasse 4: 1. Kristian Frøysadal Hauge, Sunnylven 245, 2. Marie Vangen, Stranda 241, 3. Kristian Lotsberg, Nordbygda og Rand 236, 4. Alf Erik Røyrvik, Hyen 236, 5. Torill Lystad, Hovdebygda og Ørsta 234, 

Klasse 5: 1. Ole Arild Aa, Hyen 245, 2. Reidun Kristin Knapstad, Florø 244, 3. Arve Halsteinslid, Haugen 244, 4. Elisabeth Steinfeld Leganger, Holsen 243, 5. Sigmund Haugen Kjosaas, Dale (Sunnfjord) 243, 6. Trond Petter Lystad, Hovdebygda og Ørsta 243, 7. Regine Nesheim, Eidsbygda 243, 8. Jenny Tovseth Vatne, Nordstrand 242, 9. Runar Driveklepp, Volda 241, 10. Anita Lystad, Hovdebygda og Ørsta 240, 11. Monica Sæterøy, Langevåg 240, 12. Bertel Oddne Mjellem, Hyen 240, 13. Anita Tormodset, Hammerfest 239, 14. Ola Vangen, Sunnylven 239, 15. Atle Lotsberg, Nordbygda og Rand 238, 16. Nils Holme, Hyen 238, 17. Per Tore Taklo, Hundeide 237, 18. Dag Andre Hauge, Sunnylven 237, 19. Kjell Oddvar Frøysa, Sunnylven 236, 20. Asbjørn Myklebust, Hovdebygda og Ørsta 236, 21. Ben Magne Stokland, Stadlandet 233, 22. Vegard Taklo, Hundeide 232

Klasse V55: 1. Terje Alværvik, Gaular 248, 2. Bjarne Sandvik, Knipenborg 247, 3. Ove Grimsbø, Førde 246, 4. Jon Magnar Gjerland, Holsen 245, 5. Leiv Reksten, Nordbygda og Rand 244, 6. Arild Fure, Stryn 244, 7. Bjørnar Osnes, Syvde 241, 8. Kjell Magne Åshamar, Hundeide 233, 9. Oddmund Tormodset, Viksdalen 229