Haugen skyttarlag arrangerte stemne

Haugen skyttarlag arrangerte samlagsstemne miniatyr 2019 i helga.

Stian Skeistrand som representerer Eidsbygda kom på førsteplass i juniorklassa med 345 poeng under samlagsstemne i helga.  Foto: Tormod Flatebø

Sport

Det var til saman 88 deltakarar med då Haugen skyttarlag arrangerte stemne i helga.

Meisterskap:

Klasse 3-5:

1. Ole Arild Aa, Hyen 344, 2. Marie Alme, Nordbygda og Rand 343, 3. Arve Halsteinslid, Haugen 342, 4. Regine Nesheim, Eidsbygda 341, 5. Roger Nesheim, Eidsbygda 340, 6. Nils Holme, Hyen 340, 7. Geir Magne Muldsvor, Nordbygda og Rand 339, 8. Vegard Taklo, Hundeide 338, 9. Torleiv Straume jr., Hyen 338, 10. Steinar Aaland, Nordbygda og Rand 338

Klasse 1:

1. Kjetil Sætre, Hundeide 242, 2. Magne Olav Reme, Utvik og Innvik 240, 3. Oddgeir Skeistrand, Eidsbygda 239, 3. Roar Frøholm, Utvik og Innvik 239, 5. Rudi Lødemel, Hornindal og Markane 233

Klasse 2:

1. Ole Kristian Aasen, Haugen 342

Klasse 3:

1. Geir Magne Muldsvor, Nordbygda og Rand 339, 2. Steinar Aaland, Nordbygda og Rand 338, 3. Ruben Olai Tytingvåg, Nordbygda og Rand 336, 4. Jon Henrik Sætre, Hundeide 331, 5. Silje Veronica Ludvigsen, Nordbygda og Rand 330, 6. Rolf Magne Hellevang, Nordbygda og Rand 329, 7. Terje Lundebrekke, Stadlandet 329, 8. Oda Constanse Ludvigsen, Nordbygda og Rand 313, 9. Kristian Lotsberg, Nordbygda og Rand 308, 10. Tor Erik Halsteinslid, Haugen 295

Klasse 4:

1. Nils Holme, Hyen 340, 2. Jan Ove Lotsberg, Nordbygda og Rand 335, 3. Roger Aaland, Nordbygda og Rand 333, 4. Ben Magne Stokland, Stadlandet 333, 5. Atle Lotsberg, Nordbygda og Rand 333, 6. Per Ove Fossheim, Hyen 330, 7. Alf Erik Røyrvik, Hyen 326, 8. Geir Kjetil Aa Hope, Hyen 325

Klasse 5:

1. Ole Arild Aa, Hyen 344, 2. Marie Alme, Nordbygda og Rand 343, 3. Arve Halsteinslid, Haugen 342, 4. Regine Nesheim, Eidsbygda 341, 5. Roger Nesheim, Eidsbygda 340, 6. Vegard Taklo, Hundeide 338, 7. Torleiv Straume jr., Hyen 338, 8. Bertel Oddne Mjellem, Hyen 335

V55:

1. Leiv Reksten, Nordbygda og Rand 345, 2. Inger Rise Hallset, Gulen 338, 3. Arild Fure, Stryn 334, 4. Kjell Magne Åshamar, Hundeide 326, 5. Andreas Røyrvik, Hyen 223

Rekrutt:

1. Marte Skeistrand, Eidsbygda 346, 2. Sondre Rotihaug Dalseth, Hundeide 340, 3. Ole Kristian Lødemel, Hornindal og Markane 338, 4. Torstein Straume, Hyen 333, 5. Lars Rune Mjellem, Hyen 330, 6. Kristine Solheim, Almenning 322, 7. Emma Årdal, Almenning 312, 8. Truls David Takle Tytingvåg, Nordbygda og Rand 306, 9. Noah Hatlenes, Utvik og Innvik 303

Eldre rekrutt:

1. Sivert Vindfjell Frøholm, Utvik og Innvik 343, 2. Daniel Matias Mjellem, Hyen 335, 3. Richard Solheim, Almenning 330, 4. Emilie Selstad, Almenning 327, 5. Sander Oksholen, Almenning 323, 6. Jonas Espe, Haugen 314, 7. Aurora Grinde, Haugen 313, 8. Greger Bjørhovde, Haugen 312, 9. Mathias Johnsen, Almenning 310

Junior:

1. Stian Skeistrand, Eidsbygda 345, 2. Fredrik Taklo, Hundeide 344, 3. Hedda Melheim, Eidsbygda 340, 4. Jakob Lotsberg, Nordbygda og Rand 340, 5. Bendik Stokland, Stadlandet 339, 6. Odd Helge Muldsvor, Nordbygda og Rand 338

V65:

1. Magne Skårbø, Stadlandet 343, 2. Odd Peter Skinlo, Hyen 340

V73:

1. Kristen Lotsberg, Nordbygda og Rand 346, 2. Svein Hoem, Stryn 340, 3. Sivert Leivdal, Eidsbygda 238

Klasse NU:

1. Jakob Mathias Nesheim Aardalsb, Eidsbygda 241, 2. Remi Berge, Almenning 184, 3. Oliver Langeland Bjørlo, Eidsbygda 198, 4. Era Borgund, Haugen 233, 5. Erik Eide, Almenning 198, 6. Amanda Espe, Haugen 224, 6. Thomas Espe, Haugen 163, 8. Magnus Espe Folkestad, Haugen 181, 9. Linnea Grinde, Haugen 210, 10. Linnea Hatlenes, Utvik og Innvik 181, 11. Jakob Haugland, Haugen 202, 11. Hans Erik Haugland, Haugen 241, 13. Oliver Flo Heggen, Eidsbygda 238, 14. Håkon Hjertenes, Almenning 198, 15. Sofie Hope, Hyen 236, 16. Gudrun Karoline Kvellestad, Gulen 235, 17. William K Magnussen, Haugen 225, 18. Axel Nikolai Nyttingnes, Hundeide 235, 19. Victoria Hjelmeland Scobie, Haugen 202, 20. Andreas Silden, Haugen 168, 21. Patrick Solheim, Almenning 180, 22. Eskil Remme Stoddern, Haugen 216